Spausdinti

Naujienos

Sukurta: 2018.03.27 / Atnaujinta: 2018.03.27 10:48

Panevėžio rajono savivaldybės administracijos įgyvendintas vystomojo bendradarbiavimo projektas pelnė tarptautinį apdovanojimą

Panevėžio rajono savivaldybės administracijos įgyvendintas ir URM Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos lėšomis finansuotas projektas „Inovatyvių sprendimų diegimo civilinės saugos ir sveikatos apsaugos srityse Moldovoje ir Gruzijoje skatinimas“ pateko tarp geriausių Europos savivaldybių vystomojo bendradarbiavimo projektų ir pelnė specialųjį prizą už partnerystę su Rytų partnerystės šalimis.

Apdovanojimas įteiktas Europos regionų komitete Briuselyje 2018 m. kovo 21–22 d. vykusioje tarptautinio tinklo PLATFORMA baigiamojoje konferencijoje. PLATFORMA – Europos savivaldybių ir regionų tarybos (angl. CEMR) koalicija, padedanti Europos savivaldybėms įgyvendinti vystomojo bendradarbiavimo politiką.

Panevėžio rajono savivaldybės administracijos įgyvendintu projektu siekta pagerinti administracinius ir institucinius gebėjimus Gruzijos ir Moldovos savivaldybėse, supažindinant su inovatyviais sprendimais, įdiegtais Lietuvoje.  Įgyvendinant projektą, 54 konferencijos dalyviai supažindinti su Lietuvoje įdiegtais pasiekimais civilinės saugos ir sveikatos apsaugos srityse, o 9 Moldovos Jalovenio ir Gruzijos Achmetos savivaldybių darbuotojai apmokyti projektų rengimo pagrindų, susipažindinti su paramos fondų paieškos sistemomis. Taip pat buvo parengtas trijų savivaldybių rekomendacijų ir veiksmų planas.

Daugiau apie apdovanojimų renginį ir Panevėžio rajono savivaldybės projektą galite perskaityti: https://www.panrs.lt/go.php/lit/Panevezio-rajono-savivaldybes-vystomasis-bendradarbiavimas-aukstai-ivertintas-Briuselyje-